کسب درآمد ارزی و دلاری در ایران؛ مزیت ها و چالش ها

آموزش روش‌های کسب درآمد ارزی
چرا درآمد دلاری داشته باشیم؟

یکی از موضوعاتی که در چند ماه اخیر و با افزایش نرخ دلار مطرح شد،موضوع کسب درآمد دلاری است.

کسب درآمد آن هم بصورت دلار، یکی از موضوعات جذابی بوده که افراد و وب‌سایت‌های زیادی به این موضوع پرداخته‌اند.

برای این مورد نیز، راهکارهای مختلفی وجود دارد و هر کسی می‌تواند با توجه به علاقه خود، در یکی از حوزه‌های کسب درامد دلاری فعالیت کند و درآمد خوبی داشته باشد.

موانعی که باعث می‌شود خیلی از افراد، هیچگاه وارد این حوزه نشوند،اما افرادی هم هستند که این موانع را پشت سر گذاشتند و در حال حاضر نیز درآمدهای کلانی را دارند.

پیشنهاد می‌کنم حتی اگر علاقه‌ای هم به فعالیت در حوزه کسب درآمد دلاری ندارید، باز هم این مقاله را از دست ندهید و تا انتها مطالعه بفرمایید.

مزیت‌های فعالیت در این حوزه چیست؟

شاید یکی از سؤالاتی که در ذهن شما شکل بگیرد، این است که چرا بصورت دلاری کسب درآمد داشته باشیم؟

در حالی که می‌توان در داخل کشور نیز درآمد خوبی را کسب کرد. برای پاسخ به این سؤال، من به ۶ مزیت اصلی کسب درآمد دلاری اشاره می‌کنم که شاید دید شما را نسبت به این موضوع، تغییر دهد:

مزیت اول: دسترسی به افراد بیشتر

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کسب درآمد دلاری این است که در اینجا شما به افراد بیشتری دسترسی دارید.

کاملاً واضح است که هر چقدر دسترسی شما بیشتر شود، درآمد شما نیز به همان میزان، افزایش می‌یابد. بهتر است که این مورد را با یک مثال تصور کنید:

فرض کنید علی در یکی از روستاهای ایران، در یک زمینه تخصص بسیار بالایی دارد، اما با وجود دانش بالا، درآمد چندان زیادی ندارد، زیرا که تنها مردم همان روستا یا چند روستای کناری، او را می‌شناسند.

پس از مدتی علی تصمیم می‌گیرد برای کسب درآمد بیشتر، به شهر بزرگ‌تری نقل مکان کند.

با این تصمیم، درآمد او به‌شدت افزایش پیدا می‌کند و با وجود اینکار، او تصمیم به مهاجرت به شهر پرجمعیتی می‌گیرد، در اینجا او به یک فرد سرشناس و با مهارت بالا تبدیل می‌شود که درآمدش باور نکردنی است.

دیدید که هر چقدر دسترسی به دیگر افراد، بیشتر می‌شود، درآمد هم افزایش پیدا می‌کند. اما در اینجا شما به همه دنیا دسترسی دارید و می‌توانید با استفاده از راهکارهای مختلف، درآمد داشته باشید.

مزیت دوم: ارزش بالای دلار در کشور ما 

زمانی که صحبت از کسب درآمد بصورت دلار به میان می‌آید، دیگر از صحبت از ریال و تومان نیست، بلکه درآمدی است که ارزش بسیار بالایی دارد.

همانطور که می‌دانید، ارزش دلار در کشور ما بسیار بالاست و بعید است که قیمت دلار، کاهش چشمگیری داشته باشد.

می‌دانید که افراد زیادی، سرمایه‌گذاری‌های کلانی را بر روی دلار انجام می‌دهند، یعنی از این طریق، به ثروت‌های عظیمی دست یافته‌اند که این موضوع، نشان از ارزش بالای دلار در کشور ماست.

مزیت سوم: شرایط نامناسب شغل در ایران

متأسفانه آمار افراد فاقد شغل در ایران، زیاد است. یکی از راهکارهایی که در این میان می‌توان از آن استفاده کرد، کسب درامد دلاری است.

یعنی  اینکه اگر شغل مناسبی ندارید یا بطور کلی بیکار هستید، می‌توانید از این طریق کسب درآمد کنید.

یعنی اینکه نیازی نیست تا بخواهید شغلی برای خود دست‌وپا کنید،می‌توانید با استفاده از راهکارهایی، درآمد دلاری داشته باشید.

مزیت چهارم: انتخاب به عنوان شغل دوم

کسب درآمد دلاری می‌تواند انتخاب دوم شما باشد، یعنی اینکه اگر در حال حاضر صاحب شغل هستید و در کنار آن، وقت آزاد و زیادی دارید، می‌توانید به کسب درآمد دلاری بپردازید.

هر چند می‌توانید تمام تمرکز خود را روی این حوزه بگذارید، یعنی اینکه کسب درامد دلاری را به عنوان شغل اول خود انتخاب کنید.

این مورد، دیگر به انتخاب خود شما بستگی دارد.

تا اینجا با مزیت‌های کسب درآمد بصورت دلار آشنا شدید، اما موضوع به همینجا ختم نمی‌شود، در ادامه با من همراه باشید.

کسب درآمد ارزی چگونه ممکن است؟
مشاهده این مطلب

مزیت پنجم:دسترسی به بازارهای جهانی

بازار جهانی روز به روز در حال گسترش وافزایش سطح عرضه و تقاضا بین تمامی جمعیت کره زمین می باشد به همین دلیل در صورت دست نیافتن به آن نمی توان شغل دلخواه خود را گسترش داد و از ان کسب درامد کرد و به سوی جلو قدم برداریم.

اکنون زمان ان رسیده است که همگی ما بتوانیم از ان بهتره کافی ببریم و جهت رسیدن به هدف خود از آن استفاده کنیم.

مزیت ششم:بازار به سمت اینترنت در حال حرکت است.

کسب درآمد به دلار در ایران از طریق اینترنت برای همه افرادی که به اینترنت دسترسی دارند امکان پذیر است.

تقاضای افراد روز به روز در این مبحث رو به افزایش است.

در عصر اینترنت روش های اینترنتی زیادی برای این کار وجود دارد.

امروز حساب های ارزی مانند حساب پرفکت مانی، وب مانی ، اسکریل و از آنها آسان تر، ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و…کار را برای افرادی که می خواهند درآمد اینترنتی دلاری داشته باشند آسان کرده است.

شما می توانید درآمد دلاری خود را در یکی از این حساب ها دریافت کنید و سپس در داخل ایران، ارز خود را تبدیل به ریال کنید.

کسب درآمد دلاری‌ ؛ آسان یا سخت؟

کسب درامد دلاری با تمام مزیت‌هایی که دارد، اما با سختی‌هایی نیز همراه است.

یعنی اینطور نیست که شما خیلی راحت بتوانید فعالیت کنید و درآمد داشته باشید.

مراحلی که باید پیش بروید، بعضاً سختی‌هایی نیز دارد.

متأسفانه بسیاری از افراد، بدون اینکه چندان تحقیقی انجام دهند، کاری را آغاز می‌کنند که چیزی جز شکست در انتظار آنها نیست.

در مورد کسب درامد دلاری نیز، این موضوع تا حدودی صدق می‌کند.

یعنی اینکه موفقیت در این زمینه نیز، نیازمند تحقیق، هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و تلاش زیاد است.

شاید با استفاده از برخی راهکارها، بتوان بصورت ساده درآمد دلاری داشت، اما برای موفقیت‌های زیاد، باید سختی‌هایی نیز متحمل شد.

مثالی از فریلنسری

به علاوه اینکه مثلاً در بحث فریلنسری که یکی از بهترین راهکارهای کسب درآمد دلاری است و در دوره آموزشی چگونه یک فریلنسر ماهر شویم؟ نیز بطور کامل به آن پرداخته شده است.

یعنی اینکه مثلاً اگر در یکی از این وب‌سایت‌ها، می‌خواهید کاری را انجام دهید، بهتر است پیشنهادهای پایین بدهید تا شما را به عنوان انجام‌دهنده کار انتخاب کنند.

یعنی مثلاً شما یک پیشنهاد ۲۰ دلاری داده‌اید، اگر پیشنهاد شما قبول شود و شما آن کار را انجام دهید و ۲۰ دلار را دریافت کنید، با تبدیل آن به ریال، مثلاً اگر دلار را ۱۲۰۰۰ تومان در نظر بگیریم، می‌شود ۲۴۰۰۰۰ هزار تومان که برای یک پروژه نسبتاً کوچک، رقم خوبی است.

چالش‌های کسب درآمد دلاری

همانطور که در قسمت بالا گفته شد، کسب درآمد دلاری با سختی‌هایی همراه است و در اصطلاح چالش‌هایی وجود دارد اما نباید شما را از فعالیت در این حوزه بترساند.

معمولاً از دل همین چالش‌ها، فرصت‌ها بوجود می‌آیند.

مثلاً اگر قیمت دلار تا این حد افزایش پیدا نمی‌کرد، کمتر کسی به فکر کسب درآمد دلاری می‌افتاد و شاید همان درآمد معمولی قبلی را داشتند.

پس از دل این چالش‌ها، فرصت‌های طلایی بوجود می‌آیند که باید بهترین و بیشترین بهره را از آنها برد.

قطعاً یکی از سخت‌ترین چالش‌هایی که در طول این مسیر با آن روبرو خواهید شد، تحریم‌های هستند که متأسفانه بصورت یک‌طرفه بر کشور و مردم ما اعمال شده‌اند.

با این وجود ما با دوره اموزش دریافت درامد های دلاری این مشکل را یرطرف کرده ایم وهمیشه راهی برای دور زدن تحریم‌ها وجود دارد.

وقتی افراد بسیاری توانسته‌اند درآمد دلاری داشته باشند، یعنی شما هم می‌توانید، یعنی اینکه ما این راه‌ها را کشف کرده‌ ایم و ان را به شما دوستان عزیز آموزش خواهیم داد و می‌توان از آنها برای دور زدن تحریم‌ها استفاده کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن